Zlatý slavík ve ŠD

- napsáno 28. dubna 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1421-velka

Ve středu 27. dubna 2016 se děti, které rády zpívají a navštěvují školní družinu, zúčastnily pěvecké  soutěže. Soutěž probíhala v žákovské knihovně, soutěžilo se ve čtyřech kategoriích.
Všichni zpěváčci  byli vzorně připraveni, proto porota měla  velmi těžké rozhodování. Nejvíce porotu i obecenstvo zaujali:
Honza Strnka z 1. tř., Vanda Miklasová ze 2.tř., Nela Bartošová ze 3.tř. a Veronika Šuráňová ze 4. třídy.

Hana Bartošová

zpráva „Zlatý slavík ve ŠD” již byla zobrazena 518x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy.