Zlatý slavík ve ŠD

- napsáno 28. dubna 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-1421-velka

Ve středu 27. dubna 2016 se děti, které rády zpívají a navštěvují školní družinu, zúčastnily pěvecké  soutěže. Soutěž probíhala v žákovské knihovně, soutěžilo se ve čtyřech kategoriích.
Všichni zpěváčci  byli vzorně připraveni, proto porota měla  velmi těžké rozhodování. Nejvíce porotu i obecenstvo zaujali:
Honza Strnka z 1. tř., Vanda Miklasová ze 2.tř., Nela Bartošová ze 3.tř. a Veronika Šuráňová ze 4. třídy.

Hana Bartošová

zpráva „Zlatý slavík ve ŠD” již byla zobrazena 449x

Od 1. 10. 2018 se zvyšuje cena stravného o 2,– Kč.