ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Zlínský vorvaň 2008

- napsáno 3. listopadu 2008 v kategorii Sport autorem Mgr. Josef Hnaníček

zs-stitna-2008-zlinsky-vorvan-01-uvod Ve čtvrtek 30. října se děti z osmatřiceti škol celého kraje a i ze Slovenska setkaly při 9. ročníku soutěže pro školáky v netradičních disciplínách s názvem Zlínský vorvaň 2008. Celkem se děti utkaly ve čtyřech disciplínách, ve kterých musely spojit své síly a bojovat jako tým.

V jedné z discilín se děti vcítili do role zdravotně handicapovaných a snažili se trefovat do florbalové branky se zavázanýma očima. Atmosféra vbyla bouřlivá protože v hledišti fandilo více než 1.600 diváků. Naše základní škola Štítná nad Vláří si domů odvezla 1. místo! O obrovský úspěch naší školy se zasloužili tito žáci: T. Pjajko (3), V. Štěpančík (4), P. Škubník (5), B. Růžičková a K. Frýželková (6), J. Gabrišová (7), a J. Liška (8).

Více informací o soutěži najdete na www.detem.zlin.cz

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Zlínský vorvaň 2008” již byla zobrazena 1225x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

13.08.2019
Školní kuchyně začne pro cizí strávníky vařit od pondělí 2. 9. 2019.

11.07.2019
PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

 • aktovku, pouzdro
 •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
 •  pastelky  PROGRESSA (malé), lepidlo, halenu do VV, hadřík
 • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 (s drukem)                    
 • 2 průhledné fólie  A4, 1 průhlednou fólii A5
 • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
 • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané)
 • přezůvky, pytlík na přezůvky (podepsané)
 •  4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1obal A4 (na šířku)   -  obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě jsme objednali:  

 • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
 • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2019

 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg