ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Zlínský vorvaň 2014

- napsáno 14. listopadu 2014 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Ve středu 12. 11. 2014 jsme se již poněkolikáté zúčastnili soutěže v netradičních disciplínách „Zlínský vorvaň“. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách. Našim reprezentantům se velmi vydařila poslední soutěž s názvem „Já za tebe, ty za mne“, ve které jsme získali 4. místo. Celkově jsme skončili na 8. místě. Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy. 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Zlínský vorvaň 2014” již byla zobrazena 753x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg