Zlínský vorvaň 2014

- napsáno 14. listopadu 2014 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

Ve středu 12. 11. 2014 jsme se již poněkolikáté zúčastnili soutěže v netradičních disciplínách „Zlínský vorvaň“. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách. Našim reprezentantům se velmi vydařila poslední soutěž s názvem „Já za tebe, ty za mne“, ve které jsme získali 4. místo. Celkově jsme skončili na 8. místě. Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

zpráva „Zlínský vorvaň 2014” již byla zobrazena 685x