ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Zlínský vorvaň 2015

- napsáno 13. listopadu 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

zlinsky-vorvan-15-velka

Ve čtvrtek 12. 11. 2015 jsme se zúčastnili již XVI. ročníku soutěže v netradičních disciplinách „Zlínský vorvaň“. Soutěžilo se jako každý rok ve čtyřech disciplínách, ve dvou z nich jsme se umístili na bodovaných místech. Celkově jsme z 29 zúčastněných škol skončili na 10. místě. Naši školu reprezentovali tito žáci: Adam Barbořík (3. tř.), Kateřina Šuráňová (4. tř.), Zdeněk Urban (5. tř.), Michaela Fojtíková (6. tř.), Pavel Frýželka (6. tř.), Adéla Bačová (7. tř.), Patrik Malaník (8. tř.). Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy. 

                                                         Mgr. Naděžda Hnaníčková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Zlínský vorvaň 2015” již byla zobrazena 578x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

05.12.2018
V rámci projektu Recyklohraní s zapojujeme do kampaně Věnuj mobil. Vysloužilé mobilní telefony můžete odevzdávat i s baterií a nabíječkou (není podmínkou) do 31. 1. 2019 do kontejneru, který je umístěn ve vestibulu školy. 


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg