ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Zlínský vorvaň 2016

- napsáno 11. listopadu 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-4123-velka

Ve čtvrtek 10. 11. 2016 se naše škola zúčastnila již XVI. ročníku soutěže „Zlínský vorvaň.“ Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách. V nové disciplíně – střelba raketou jsme získali 5. místo a to se odrazilo v celkovém umístění. Skončili jsme na 9. místě. Spokojeni a se spoustou zážitků jsme se vraceli domů. Všem žákům patří pochvala za vzornou reprezentaci školy.

                                                                 Mgr. Naděžda Hnaníčková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Zlínský vorvaň 2016” již byla zobrazena 525x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg