ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Znáš pohádky 2015

- napsáno 23. října 2015 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

putovani-za-pohadkou-15-velka

Ve čtvrtek 22. 10. 2015 se žáci 1. třídy sešli v učebně s interaktivní tabulí při soutěži „Znáš pohádky?“. Odpovědi nás přesvědčily, že většina prvňáčků pohádky zná a má je ráda. Děti poznávaly ukázky z pohádek, pohádkové předměty, pohádky si vyprávěly. Na závěr namalovaly Večerníčka, který jim pohádky každý večer přináší k nim domů. 

                                      Mgr. Dana Černíčková

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Znáš pohádky 2015” již byla zobrazena 649x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg