ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Znáš pohádky 2017

- napsáno 21. února 2017 v kategorii Ostatní autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

znas-pohadky-002-984

V pondělí 20.2.2017 se šikovní čtenáři 1. a 2. třídy sešli v interaktivní učebně, aby si ověřili své znalosti o pohádkách v kvízu Poznáš pohádky? Poznávali ilustrace, fotografie z pohádek, byli úspěšní při řešení popletených textů a obrázků. Společně si zazpívali a zahráli pohybovou hru Šípková Růženka. Vzájemně se podporovali a za závěr si zahráli pohádkové pexeso a loto. Společně prožili příjemné odpoledne.

                         Zdenka Vargová

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Znáš pohádky 2017” již byla zobrazena 234x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg