Znáš svou obec? (2016)

- napsáno 26. října 2016 v kategorii Školní projekty autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

unnamed-3-794

Ve vyučovacích  hodinách se žáci hodně dozvěděli o naší obci a naší vlasti.  Dobře ji znají a dovedou se orientovat i v okolí. Po ukončení tématu  se třeťáci  nebáli ověřit své vědomosti v kvízu s názvem „Znáš svou obec?“, který proběhl 18. 10. 2016. Žáci se rozdělili do družstev, ve kterých si dobře poradili se záludnými otázkami. Výsledky byly velmi vyrovnané, takže vítězi se stali všichni žáci 3. třídy.

Mgr. Jarmila Jankových

zpráva „Znáš svou obec? (2016)” již byla zobrazena 147x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy