Znáš svou obec? (2016)

- napsáno 26. října 2016 v kategorii Školní projekty autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

unnamed-3-794

Ve vyučovacích  hodinách se žáci hodně dozvěděli o naší obci a naší vlasti.  Dobře ji znají a dovedou se orientovat i v okolí. Po ukončení tématu  se třeťáci  nebáli ověřit své vědomosti v kvízu s názvem „Znáš svou obec?“, který proběhl 18. 10. 2016. Žáci se rozdělili do družstev, ve kterých si dobře poradili se záludnými otázkami. Výsledky byly velmi vyrovnané, takže vítězi se stali všichni žáci 3. třídy.

Mgr. Jarmila Jankových

zpráva „Znáš svou obec? (2016)” již byla zobrazena 336x

05.11.2018
Dny řemesel

Dne 15. 11. 2018 proběhne ve vybraných provozovnách ve Valašských Kloboukách, Vlachovicích a v Brumově-Bylnici od 13 do 16 hodin Den otevřených dveří. Akce je určena pro žáky 8. a 9. ročníků, kteří se i se svými rodiči mohou přesvědčit, že řemeslo je jednou z možností, jak se v budoucnu uplatnit.

Pozvánka – Dny řemesel