Zpěváčci - Valašsko

- napsáno 10. května 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3685-velka

V neděli  23.4.2017 proběhla ve Valašských Kloboukách regionální soutěž dětských zpěváčků VALAŠSKO. Zpěváčci přijeli ze Vsetína, Frenštátu pod Radhoštěm, Bystřice pod Hostýnem, Vizovic, Holešova, Zlína i našeho regionu.   Do regionálního kola se probojovala žákyně naší školy Kateřina Matúšů  ze 3. třídy. S cimbálovou muzikou zpívala píseň „Kdyby byla Morava“ a  bez doprovodu zazpívala „Dybych byla vtáčkem“. Kačenka svým zpěvem porotu zaujala. V 1. kategorii zpěváčků do 10 let obsadila nádherné  2. místo. Škoda, že  vítězové  této kategorie nepostupují  do  celostátního finále. Děkujeme Katce za reprezentaci Javorníčku a naší  školy.

Zdenka Vargová

zpráva „Zpěváčci - Valašsko” již byla zobrazena 191x

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.