Zpěváčci - Valašsko

- napsáno 10. května 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3685-velka

V neděli  23.4.2017 proběhla ve Valašských Kloboukách regionální soutěž dětských zpěváčků VALAŠSKO. Zpěváčci přijeli ze Vsetína, Frenštátu pod Radhoštěm, Bystřice pod Hostýnem, Vizovic, Holešova, Zlína i našeho regionu.   Do regionálního kola se probojovala žákyně naší školy Kateřina Matúšů  ze 3. třídy. S cimbálovou muzikou zpívala píseň „Kdyby byla Morava“ a  bez doprovodu zazpívala „Dybych byla vtáčkem“. Kačenka svým zpěvem porotu zaujala. V 1. kategorii zpěváčků do 10 let obsadila nádherné  2. místo. Škoda, že  vítězové  této kategorie nepostupují  do  celostátního finále. Děkujeme Katce za reprezentaci Javorníčku a naší  školy.

Zdenka Vargová

zpráva „Zpěváčci - Valašsko” již byla zobrazena 103x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.