ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Zpěváčci - Valašsko

- napsáno 10. května 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

img-3685-velka

V neděli  23.4.2017 proběhla ve Valašských Kloboukách regionální soutěž dětských zpěváčků VALAŠSKO. Zpěváčci přijeli ze Vsetína, Frenštátu pod Radhoštěm, Bystřice pod Hostýnem, Vizovic, Holešova, Zlína i našeho regionu.   Do regionálního kola se probojovala žákyně naší školy Kateřina Matúšů  ze 3. třídy. S cimbálovou muzikou zpívala píseň „Kdyby byla Morava“ a  bez doprovodu zazpívala „Dybych byla vtáčkem“. Kačenka svým zpěvem porotu zaujala. V 1. kategorii zpěváčků do 10 let obsadila nádherné  2. místo. Škoda, že  vítězové  této kategorie nepostupují  do  celostátního finále. Děkujeme Katce za reprezentaci Javorníčku a naší  školy.

                                        Zdenka Vargová

zpráva „Zpěváčci - Valašsko” již byla zobrazena 266x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg