ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Zpěváček Valašskoklobucka 2016

- napsáno 21. března 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

  zpevacci-004-769

V sobotu odpoledne 19. března 2016  patřil kulturní dům  ve Valašských Kloboukách  oblastní soutěži dětských zpěváčků Valašskoklobucka. Naši školu zastupovali v 1. kategorii Kateřina Matúšů a Eliška Juřenčáková (žákyně 2. ročníku) a ve 2. kategorii Dušan Šerý (žák 6. ročníku).  Konkurence byla i v tomto roce velká, zpěváčci byli z celého regionu. V 1. kategorii soutěžilo 16 a ve 2. kategorii 25 zpěváků. Při zpěvu je doprovázela cimbálová muzika Klobučan.

Blahopřejeme  Katce  Matúšů, která získala 3. místo ve své kategorii.  Další soutěžící se sice neumístili, ale  svým  krásným zpěvem potěšili všechny posluchače. Věříme, že všichni budou rozvíjet svůj talent v lidových kroužcích.

                                                    Zdenka Vargová 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Zpěváček Valašskoklobucka 2016” již byla zobrazena 652x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg