Zpěváček Valašskoklobucka 2016

- napsáno 21. března 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

zpevacci-004-769

V sobotu odpoledne 19. března 2016  patřil kulturní dům  ve Valašských Kloboukách  oblastní soutěži dětských zpěváčků Valašskoklobucka. Naši školu zastupovali v 1. kategorii Kateřina Matúšů a Eliška Juřenčáková (žákyně 2. ročníku) a ve 2. kategorii Dušan Šerý (žák 6. ročníku).  Konkurence byla i v tomto roce velká, zpěváčci byli z celého regionu. V 1. kategorii soutěžilo 16 a ve 2. kategorii 25 zpěváků. Při zpěvu je doprovázela cimbálová muzika Klobučan.

Blahopřejeme  Katce  Matúšů, která získala 3. místo ve své kategorii.  Další soutěžící se sice neumístili, ale  svým  krásným zpěvem potěšili všechny posluchače. Věříme, že všichni budou rozvíjet svůj talent v lidových kroužcích.

Zdenka Vargová

zpráva „Zpěváček Valašskoklobucka 2016” již byla zobrazena 476x

Seznam dětí přijatých do 1. ročníku školního roku 2018/2019 najdete ZDE.

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.