ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Zpěváček Valašskoklobucka 2016

- napsáno 21. března 2016 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

  zpevacci-004-769

V sobotu odpoledne 19. března 2016  patřil kulturní dům  ve Valašských Kloboukách  oblastní soutěži dětských zpěváčků Valašskoklobucka. Naši školu zastupovali v 1. kategorii Kateřina Matúšů a Eliška Juřenčáková (žákyně 2. ročníku) a ve 2. kategorii Dušan Šerý (žák 6. ročníku).  Konkurence byla i v tomto roce velká, zpěváčci byli z celého regionu. V 1. kategorii soutěžilo 16 a ve 2. kategorii 25 zpěváků. Při zpěvu je doprovázela cimbálová muzika Klobučan.

Blahopřejeme  Katce  Matúšů, která získala 3. místo ve své kategorii.  Další soutěžící se sice neumístili, ale  svým  krásným zpěvem potěšili všechny posluchače. Věříme, že všichni budou rozvíjet svůj talent v lidových kroužcích.

                                                    Zdenka Vargová 

→ přejít na fotogalerii

zpráva „Zpěváček Valašskoklobucka 2016” již byla zobrazena 523x
fzs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 190 žáků, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)

29.06.2018
Na začátek školního roku svému prvňáčkovi  připravte:

  • aktovku, pouzdro
  •  červenomodrou tužku, gumu, ořezávátko
  •  pastelky  PROGRESSA ( malé),  lepidlo, halenu do VV, hadřík
  • zásobník na písmena, tabulku na skládání písmen, plastový obal na eurofólie  A4 ( s drukem), 2 průhledné fólie  A4,  1 průhlednou fólii  A5
  • malý ručník, plátěný ubrousek pod svačinku,
  • cvičební úbor – cvičky, bílé tričko, ponožky, kraťasy  (vše v plátěném  pytlíku a podepsané),
  • přezůvky, pytlík na přezůvky  ( podepsané )
  • 4 obaly A5 na sešity, 3 obaly A4 na pracovní sešity, 1 obal A4 (na šířku)  – obaly stačí  až v září

 

Pro vaše dítě do 1. třídy  jsme objednali :   

  • sešity, notýsek, archivační box, výkresy, náčrtníkový  papír, složku  barevných papírů, závěsný pytlík na lavici, 1 trojhrannou tužku, tabulku a fix, trojhrannou tužku, nůžky, kelímek na vodu, voskovky, pastelky, vodové barvy, modelovací  hmotu, štětec č. 8 a 12
  • hodnotu nad 200 Kč uhradíte v září 2018
Poslední týden v srpnu si můžete ve škole vyzvednout čip na vstup do školy a objednávky obědů. Podrobnosti upřesníme. 

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg