Zpěváček Valašskoklobucka 2017

- napsáno 10. dubna 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

javor-soutez-025-248

Sobotní odpoledne 8. 4. 2017 patřil kulturní dům ve Valašských Kloboukách  oblastní soutěži dětských zpěváčků Valašskoklobucka. Naši školu zastupovala  v 1. kategorii Kateřina Matúšů (3.třída) a Vendula Urbanová (1.třída). Ve 2. kategorii  zpíval Dušan Šerý (7. třída). Konkurence byla i letos velká, celkem soutěžilo  34 soutěžících. Při zpěvu je doprovázela cimbálová muzika Kaňúr.

Velkou radost nám udělala Katka Matúšů, která získala 2. místo a Dušan Šerý, který se umístil na 3. místě ve svých kategoriích.  Oba  postupují do dalšího kola soutěže. Úspěšná byla i Vendulka Urbanová, která se umístila na 3. – 4. místě a je v roli náhradníka.

Všichni soutěžící potěšili  posluchače krásným zpěvem. Věříme, že i nadále budou rozvíjet talent v lidových kroužcích.

zpráva „Zpěváček Valašskoklobucka 2017” již byla zobrazena 267x

Plavání – 5. ročník

Ve čtvrtek 22. 10. 2018 se žáci 4. – 7. ročníku zúčastní anglicky mluveného divadelního představení ve Valašských Kloboukách. Výuka plavání pro žáky 5. ročníku bude o týden odložena.