Zpěváček Valašskoklobucka 2017

- napsáno 10. dubna 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

javor-soutez-025-248

Sobotní odpoledne 8. 4. 2017 patřil kulturní dům ve Valašských Kloboukách  oblastní soutěži dětských zpěváčků Valašskoklobucka. Naši školu zastupovala  v 1. kategorii Kateřina Matúšů (3.třída) a Vendula Urbanová (1.třída). Ve 2. kategorii  zpíval Dušan Šerý (7. třída). Konkurence byla i letos velká, celkem soutěžilo  34 soutěžících. Při zpěvu je doprovázela cimbálová muzika Kaňúr.

Velkou radost nám udělala Katka Matúšů, která získala 2. místo a Dušan Šerý, který se umístil na 3. místě ve svých kategoriích.  Oba  postupují do dalšího kola soutěže. Úspěšná byla i Vendulka Urbanová, která se umístila na 3. – 4. místě a je v roli náhradníka.

Všichni soutěžící potěšili  posluchače krásným zpěvem. Věříme, že i nadále budou rozvíjet talent v lidových kroužcích.

zpráva „Zpěváček Valašskoklobucka 2017” již byla zobrazena 90x

Výskyt vší

Protože se u dětí vyskytují vši, prosíme rodiče, aby dětem důkladně zkontrolovali vlasy. V případě výskytu vší ponechejte své dítě doma a důsledně používejte přípravky na vyhubení vší.

Zápis žáků do 1. ročníku

se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2018 od 13,30 do 16,00 v budově ZŠ.

Informace najdete na našich stránkách ve složce:

• Základní škola/Pro rodiče 1. ročníku
  • Základní škola/Dokumenty ke stažení/Zápis do 1. ročníku – zákonné normy