ZŠ Gabry a Málinky Štítná nad Vláří

Štítná nad Vláří 417, okr. Zlín

Zpěváček Valašskoklobucka 2017

- napsáno 10. dubna 2017 v kategorii Soutěže autorem Mgr. Jitka Tkadlecová

javor-soutez-025-248

Sobotní odpoledne 8. 4. 2017 patřil kulturní dům ve Valašských Kloboukách  oblastní soutěži dětských zpěváčků Valašskoklobucka. Naši školu zastupovala  v 1. kategorii Kateřina Matúšů (3.třída) a Vendula Urbanová (1.třída). Ve 2. kategorii  zpíval Dušan Šerý (7. třída). Konkurence byla i letos velká, celkem soutěžilo  34 soutěžících. Při zpěvu je doprovázela cimbálová muzika Kaňúr.

Velkou radost nám udělala Katka Matúšů, která získala 2. místo a Dušan Šerý, který se umístil na 3. místě ve svých kategoriích.  Oba  postupují do dalšího kola soutěže. Úspěšná byla i Vendulka Urbanová, která se umístila na 3. – 4. místě a je v roli náhradníka.

Všichni soutěžící potěšili  posluchače krásným zpěvem. Věříme, že i nadále budou rozvíjet talent v lidových kroužcích. 

→ přejít na fotogalerii

http://klobucan.rajce.idnes.cz/Zpevacek_Valasskoklobucka8.4.2017/

 

 

zpráva „Zpěváček Valašskoklobucka 2017” již byla zobrazena 384x
zs-stitna-2015-skola-mini.jpg
tel.: 577 336 120 (kancelář)
e-mail: info@zs-stitna.cz
ID datové schránky: 4s92zng
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 180 žáků, někteří dojíždějí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

Nástěnka (oznámení)


Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okr. Zlín, © 2005 – 2016
Informace ke správě osobních údajů a jejich ochrana (GDPR)
odběr novinek RSS, seznam odkazů na stránkách
logo-investice-do-rozvoje-vzdelavani.jpg