Zájmové činnosti školní družiny

zs-stitna-2011-skolni-druzina-uvod Zájmové činnosti školní družiny

Rukodělná činnost

• rozvíjí zejména manuální dovednosti (jemnou motoriku) a napomáhá dětem osvojit si různé pracovní postupy.

Přírodovědná činnost

• seznamuje se základy přírodních věd, pěstuje cit k přírodnímu prostředí a k jeho ochraně.

Esteticko-výchovná činnost

• formuje vztah dětí k estetickým hodnotám (např. výtvarné činnosti, hudbě, literatuře).

Tělovýchova a sport

• přispívá k rozvoji fyzické zdatnosti.

Společenskovědní činnost

• rozšiřuje poznatky o společnosti, o její historii a tradici.

Počítačová gramotnost

• vybavuje děti počítačovými dovednostmi.

Zájmové kroužky

• Základy vaření a stolování
  • Vybíjená a stolní tenis
  • Dopravní výchova
  • Angličtina pro 1. a 2. třídu
stránka „Zájmové činnosti školní družiny” již byla zobrazena 7583x
Naše Základní škola Gabry a Málinky leží v údolí CHKO Bílých Karpat na jihovýchodě Moravy ve Zlínském kraji. Škola disponuje školní jídelnou, družinou, zahradou i velkým sportovním areálem. Základní školu navštěvuje více než 200 dětí, některé dojíždí z okolních vesnic. Poprvé se ve škole začalo vyučovat v roce 1973, historie vzdělávání v obci Štítná se však píše již od roku 1787.

16.10.2017
Výskyt vší

Vážení rodiče, v naší škole vyskytly vši. Prosíme, abyste svým dětem i členům rodiny pečlivě prohlédli vlasy. V případě výskytu ošetřete vlasy přípravky PEDICUL HERMAL, DIFUSIL-H-FORTE, PARA-SIDOSE nebo PARANITJe třeba také vydezinfikovat hřebeny, kartáče, límce bund, čepice apod. Současně je nutné vyprat a vyžehlit ložní prádlo a textilie, které by mohly být zavšiveny.

Příspěvek KPDŠ

Výbor KPDŠ odhlasoval na své schůzi dne 5. 10. 2017 výběr příspěvku na nejstarší dítě v rodině ve výši 250,– Kč. Tento příspěvek se používá na akce pro žáky naší školy – vstupné a jízdné na kulturní akce, úhradu preventivních programů (R-Ego), nákup cen za různé soutěže, příspěvek na lyžařský výcvikový kurz. Děkujeme za úhradu.